Kategorie

Polecamy

 Wyślij kwiaty

Auta  Siku

Auta Siku

 
Angry Birds
z dźwiękiem śmiechu
Angry Birds

Rozrywka dla dorosłych

 
         
             SUPER PREZENT
   "POPIEPRZONE KOSZULKI"
PayU - Bezpieczne płatności internetowe

Książki

DLA CIEBIE WYDAMY KSIĄŻKĘ O TWOIM DZIECKU!

 

NIEMOŻLIWE? - PRZEKONAJ SIĘ SAM(A)!

 

TWOJE DZIECKO BOHATEREM PRAWDZIWEJ BAJKI!


Wystarczy, że podasz nam Jego imię i nazwisko, a my wydamy książkę specjalnie dla Niego. Opowieść wzbogacona o przesłane zdjęcie i Twoją dedykację stanie się oryginalnym prezentem na każdą okazję.

Zdjęcie wraz z dedykacją zostaną umieszczone na pierwszej stronie książki. Imię i nazwisko dziecka pojawią się zarówno na pierwszej stronie, jak i w tekście książki.DLACZEGO NASZE KSIĄŻKI SĄ
TAK WYJĄTKOWE?BOHATEREM NASZYCH BAJEK MOŻE BYĆ KAŻDE DZIECKO

Nasze bajki powstają z myślą, by KAŻDE DZIECKO mogło w pełni utożsamić się z przedstawioną w nich historią.

Dlatego też celowo, zarówno treść jak i ilustracje nie zdradzają żadnych cech zewnętrznych bohatera (np. kolor włosów), miejsca jego zamieszkania (wieś czy miasto) ani nie nazywają członków jego rodziny – co w wielu sytuacjach może być źródłem zakłopotania czy problemu.
Dla nas najważniejsze jest DZIECKO, które jest nadzwyczaj wnikliwym i spostrzegawczym czytelnikiem – o czym staramy się cały czas pamiętać.

 

NASZE BAJKI UCZĄ

Prezentowane poniżej książki napisane zostały po to by uczyć i jeszcze raz uczyć. NIE SĄ PRZYPADKOWYMI HISTORIAMI, w których treść wplecione zostanie imię Twojego Dziecka. Każda opowieść niesie za sobą konkretne przesłanie, w magiczny i ciekawy sposób przekazuje ponadczasowe wartości, tak zapomniane w czasach telewizji i komputerów. Książki te mogą być wspaniałym prezentem dla najmłodszych, ale możesz też uczynić z nich dowcipny upominek dla kogoś dorosłego - przekonasz się, ile radości może sprawić powrót do krainy dzieciństwa. 

 

O KSIĄŻKACH

Każda z nich to 32-stronicowa opowieść, wydrukowana na papierze satynowanym (120 g), formatu zbliżonego do A4, w twardej, lakierowanej okładkce.

To co je wyróżnia to profesjonalna oprawa introligatorska. Kartki książki są złożone w tzw. blok książkowy, który jest następnie zszywany i klejony. Stosujemy dodatkowe, kolorowe i dobrane tematycznie wyklejki, czyli karty związujące blok książkowy ze sztywną oprawą, co zapewnia dużą trwałość książki.

Zilustrowane zostały kilkunastoma przepięknymi, bardzo przyjaznymi dla dziecka rysunkami autorstwa Andrzeja Łakomego.

Ilustracje są wykonane unikatową techniką plastyczną polegającą na wyklejeniu wszystkich elementów z modeliny, ich sfotografowaniu i następnie złożeniu komputerowym. Dzięki temu pracochłonnemu procesowi jesteśmy w stanie uzyskać niepowtarzalny efekt trójwymiarowości obrazów.

Elementem naszych ilustracji jest również personalizowany tekst opowieści, tzn. imię naszego bohatera może występować również na stronach z obrazkami, przez co bajka jest dużo ciekawsza.
Na końcu książek znajdują się strony na rysunek Twojego Dziecka. Dzięki temu książki te będą pamiątką na całe życie, przygodą, do której chętnie się powraca.